Хортицький район, 48 округ
ПАТ «Запоріжсталь», директор
по транспорту та логістиці.
Постійна комісія
з питань життєзабеспечення
міста, голова комісії
Божко Руслан Анатолійович
Хортицький район, 50 округ
Постійна комісія з питань
соціального та економічного
розвитку, бюджету
і фінансів, голова комісії
Володьков Микола Миколайович
Хортицький район, 51 округ
Палац культури,
«Металург», директор
Постійна комісія з питань
депутатської діяльності,
регламенту, законності,
правопорядку та запобігання
корупції, член комісії
Воронцов Олександр Васильович
Вознесенівський район, 36 округ
ППВКФ «Аліот»,
директор
Постійна комісія з питань
комунальної власності,
ресурсів, приватизації,
архітектури та земельних
відносин, член комісії
Гальчинська Зінаїда Миколаївна
Вознесенівський район, 37 округ
Пенсіонер
Комісія з питань
охорони здоров’я та
соціального захисту населення
Гончар Олександр Васильович
Хортицький район, 52 округ
ПАТ «Запоріжсталь»,
оператор посту управління
Постійна комісія з
Комісія з питань регуляторної політики,
розвитку підприємництва, торгівлі,
послуг та захисту прав споживачів
Гринь Віктор Анатолійович
Хортицький район, 43 округ
ПАТ «Запоріжсталь», заступник
начальника цеху
з ремонту металургійних
печей
Постійна комісія з
питань життєзабеспечення
міста, член комісії
Гурська Ніна Миколаївна
Олександрівський район, 16 округ
Голова громадської організації
Українська спілка
ветеранів Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів)
Коммунарського району
Постійна комісія з питань
екології, член комісії
Дорошенко Юрій Леонідович
Вознесенівський район, 40 округ
ПАТ «Запоріжсталь», інженер
1 категорії з постачання
Постійна комісія з питань
комунальної власності,
ресурсів, приватизації,
архітектури та земельних
відносин, член комісії
Кривцов Андрій Іванович
Заводський район, 40 округ
ПАТ «Запоріжсталь»,
начальник обтискного цеху
Постійна комісія з
питань соціального та
економічного розвитку,
бюджету і фінансів,
член комісії
Кругла Людмила Юхимівна
Заводський район, 35 округ
Запорізька гімназія № 46,
директор
Постійна комісія з
питань освіти, науки,
культури, спорту,
молоді та туризму,
член комісії
Лученко Андрій Іванович
Хортицький район, 46 округ
ПАТ «Запоріжсталь»,
директор з персоналу
Керівник фракції ПП ОБ
в Запорізькій міській раді,
Постійна комісія з питань
екології, член комісії
Михайлик Павло Андрійович
Заводський район, 31 округ
Голова Заводської РООБ
Постійна комісія з питань
соціального та економічного
розвитку, бюджету і фінансів,
член комісії
Нагіх Констянтин
Хортицький район, 45 округ
ПАТ «Запоріжсталь»,
начальник управління
залізничного транспорту
Постійна комісія з питань
життєзабеспечення міста,
член комісії
Ніколаєнко Олександр Олександрович
Заводський район, 34 округ
КП «Наше місто»,
генеральный директор
Постійна комісія з
питань життєзабеспечення
міста, член комісії
Орєшкін Юрій Ігорович
Хортицький район, 57 округ
КП «Центр управління
інформаційними технологіями», директор
Постійна комісія з питань
соціального та економічного
розвитку, бюджету і фінансів,
член комісії
Полухін Володимир Федорович
Заводський район, 33 округ
Державний навчальний заклад
«Запорізьке ВІПУ», директор
Постійна комісія з питань
освіти,науки, культури,
спорту, молоді та
туризму,член комісії
Сілін Микола Михайлович
Вознесенівський район, 39 округ
ПАТ «Запоріжсталь», голова
ради ветеранів війни та праці
Постійна комісія з
питань екології,
член комісії
Тищенко Олександр Вікторович
Хортицький район, 47 округ
ПАТ «Запоріжсталь»,
заступник начальника цеху
Постійна комісія з питань
комунальної власності,
ресурсів, приватизації,
архітектури та земельних
відносин, Заступник голови комiсiї
Чумаченко Ігор Миколайович
Комунарський район, 2 округ
ПАТ «Запоріжсталь»,
начальник відділу
Постійна комісія з питань
комунальної власності,
ресурсів, приватизації,
архітектури та земельних
відносин, голова комісії